הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים - שירות אישי חינם!

 • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
 • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
 • בצעו השוואת מחירים מהירה
 • חסכו עד 50% ממחירי השוק
* השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

  מדוע עדיף ניתוח על שימוש בעדשות מגע

  רבים משתמשים בעדשות מגע בשל בעיות עיניים שונות – בין אם קושי בראייה לרחוק או מקרוב, בעיית התמקדות באובייקט/פוקוס ובעיות ראייה או עיניים נוספות. בזכות הפיתוחים של השנים האחרונות אפשר לוותר על עדשות המגע. כל זאת בזכות הליך של הסרת משקפיים בלייזר, המותאם לאלה הסובלים מבעיות ראייה ומעוניינים להפסיק את השימוש בעדשות המגע. פורטל eyelaser4u מעמיד לרשותכם מידע רב בנושא, לרבות טיפים ועצות שונות שיעזרו לכם להחליט האם ניתוח אכן הפתרון המתאים לכם. מעוניינים להשוות מחירים בין האפשרויות הקיימות? השאירו את פרטיכם באתר.

  המשך…

  מדוע עדיף ניתוח על שימוש במשקפיים

  מרכיבים משקפיים כבר לא מעט שנים? אם כן, ייתכן וניתוח הסרת משקפיים בלייזר יוכל להיות הפתרון המתאים עבורכם, כדי שתוכלו ליהנות מראייה מצוינת ומבלי להרכיב משקפיים. אנחנו, בפורטל eyelaser4u, מספקים מידע רב וחשוב בנושא, מידע שיכול לעזור לכם להחליט מדוע עדיף ניתוח על שימוש במשקפיים. בפורטל שלנו תמצאו טיפים, עצות וגם מאמרים מקצועיים בתחום ואפשרות גם להשוות מחירים בין הטיפולים השונים. היכנסו אלינו לאתר, השאירו את פרטיכם כדי שנוכל לחזור אליכם עם מידע נוסף.

  המשך…

  בדיקת ראייה

  בדיקת ראייה, אותה מבצע רופא עיניים מוסמך, עוזרת לבחון את מצב העיניים, לאתר את בעיית העיניים שממנה סובלים (במידה וסובלים מאחת כזו) וגם את הסיבות לה. בפורטל eyelaser4u תמצאו מאמרים מקצועיים, עצות וגם טיפים בנושא טיפול להסרת משקפיים בלייזר, ניתוחים פלסטיים טיפולים אסתטיים. בעזרת הפורטל תוכלו להשוות מחירים בין הטיפולים השונים וכן גם לקבל מידע חשוב ממיטב הרופאים בתחום. פנו אלינו עוד היום, השאירו את פרטיכם באתר, ונשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא הליך להסרת משקפיים, כדי שתוכלו לחסוך בהוצאות.

  המשך…

  מחלות עיניים

  אנשים רבים מעוניינים להיפטר מהמשקפיים שלהם, ולכל אחד סיבותיו שלו. יש מי שפשוט מרגיש לא בנוח עם צמד הזגוגיות שמכסות את עיניו, יש אחרים שמוצאים במשקפיים שלהם כנטל משמעותי שכרוך בנשיאה צמודה של המשקפיים עליהם בכל עת, ויש מי שרואה בכך עלות כלכלית גבוהה בשל הצורך בהחלפת המשקפיים אחת לשנה או שנתיים כשהן נסדקות או נשרטות. לא משנה מה הסיבה שמובילה אנשים לפתח סלידה אל המשקפיים, יש כיום פתרון לכך – הסרת משקפיים בלייזר. עם זאת, הסרת משקפיים איננה מתאימה לכל אחד ואחת, וישנם קריטריונים ברורים שהופכים מועמד לכשיר להליך הזה. למשל, נשים הרות או מניקות אינן יכולות לעבור הליך של הסרת משקפיים בלייזר, גם לא צעירים מתחת לגיל 18 או מי שהמספר שלו אינו יציב. אחד הקריטריונים המשמעותיים הם מחלות עיניים שונות, והרופא המייעץ יקפיד לבחון סוגיה זו בטרם יכריע האם הינך כשיר/ה להליך זה.

  המשך…

  מה כדאי: עדשות או משקפיים?

  כמעט כל מי שהחל להרכיב משקפיים בגיל קטן יודע עד כמה הזגוגיות הקטנות הללו יכולות להוות מטרד. כצעירים אנחנו חווים לעיתים קרובות הצקות בשל היותנו "משקפופרים" ובשלב מאוחר יותר אנו נדרשים גם להתמודד עם הסרבול הכרוך בנשיאת משקפיים. צריך לזכור לקחת אותם איתנו בכל עת ולכל מקום, שהרי אין סיכוי לנהוג או לצפות בסרט בלעדיהם. אנחנו גם צריכים להשקיע לא מעט כסף ברכישת משקפיים אחת לשנה או שנתיים כשהגיע הזמן לרענן את המראה או להחליף את העדשות השרוטות, וגם משקפי השמש צריכות להיות אופטיות לרוב, בוודאי אם אנחנו נוהגים במהלך היום או פשוט רוצים לראות מה קורה סביבנו כשאנחנו מטיילים. לאורך השנים הועלו מספר פתרונות אפשריים למרכיבי המשקפיים, בהם האפשרות של עדשות מגע והאופציה להסרת משקפיים בלייזר.

  המשך…

  איך מטפלים בעיניים יבשות?

  אם אתם סובלים מבעית עיניים יבשות חשוב שתדעו שאינכם היחידים ויש קבוצה גדולה של אנשים בישראל ובמדינות שונות ברחבי העולם שסובלים בדיוק מאותה התופעה. במאמר זה נסביר מהיכן נובעת הבעיה וכיצד מטפלים בה.
  המשך…

  יובש לאחר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – דרכי טיפול

  ניתוח הסרת משקפיים הינו ההליך האסתטי, שאינו כירורגי, הפופולרי ביותר בישראל. כה פופולרי, עד אשר מדווח כי בעשור האחרון נערכו בישראל, ובהצלחה רבה, מעל למאה אלף הליכים מסוגו. למעשה, ובעוד בעבר לוו להליך חששות רבים ואף מוצדקים מצד אנשים שחלמו להיפטר מהמשקפיים \ עדשות המגע, כיום ניתן לעברו תוך כדי ההנאה ממספר נקודות עיקריות ומשודרגות, אשר העיקריות שבהן;
  המשך…

  הסרת משקפיים בלייזר בגיל 50 – תיקון ראייה בגיל מבוגר

  מה כבר לא נאמר אודות הסרת משקפיים בלייזר, אותו הליך כה פופולרי אשר מאפשר להיפטר מהמשקפיים ומעדשות המגע בקלות יחסית, ולזכות בראייה מושלמת ונטולת עזרים מטרידים. בשנים האחרונות ההליך עבר התקדמות עצומה, וכזאת אשר למעשה מאפשרת כמעט לכל דורש לעברו, לצד ההנאה מתוצאות איכותיות, טכניקות מתקדמות, עלויות לצד סיכונים מופחתים וכן משך החלמה אשר מאפשר חזרה לשגרת חיים רגילה בתום פרק זמן קצר. בעוד ההליך נחשב לפופולרי במיוחד בקרב צעירים בגילאי 18-35, הדרישה לניתוח הסרת משקפיים המשך…

  הסרת משקפיים בלייזר בחו"ל – אופציה, אך עם סייגים

  ניתוח לייזר בעיניים נחשב להליך האסתטי, שאינו פולשני – כירורגי, הפופולרי ביותר בעולם, מאות אלפי הליכים מסוגו מתבצעים מדי שנה ברחבי העולם, ובמידת הצלחה שרק הולכת וגוברת. השימוש הראשוני בהליך החל לפני כעשרים שנה בארה"ב, ובאופן הגיוני – לווה בחששות ממשיים בקרב החולמים לעברו, חששות שאף מנעו רבים ולבחור בו בסופו של דבר. עם השנים התקדמה לה הרפואה האסתטית, והטכנולוגיה המתלווה לה, וכיום למעשה ניתן לערוך את הניתוח תוך כדי ההנאה ממספר יתרונות משמעותיים אשר העיקריים נעים סביב העלות המשך…

  הסרת משקפיים בלייזר בגיל 60 – הדרך לשינוי (גם) בגיל מתקדם

  אלפי ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר מבוצעים בישראל מדי שנה, באחת מעשרות מרפאות המומחים הפזורות ברחבי הארץ. בעוד ההליך נפוץ במיוחד בגילאי 20-30, הסרת משקפיים בלייזר בגיל 60 הולכת ותופסת תאוצה בכל יום שעובר. כיום, ובאופן שונה לחלוטין מאשר בעבר, ניתן לערוך את הניתוח תוך כדי ההנאה מן ההתפתחות הרבה בתחום רפואת האסתטיקה ורפואת העיניים בפרט. בזכות אותה התקדמות טכנולוגית משמעותית, גם מבוגרים אשר מעוניינים בניתוח במטרה להשיג שיפור משמעותי בראייתם, יימצאו מוצא באחת הטכניקות הייעודיות המשך…

  כל הזכויות שמורות eyelaser4u 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי