הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים - שירות אישי חינם!

 • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
 • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
 • בצעו השוואת מחירים מהירה
 • חסכו עד 50% ממחירי השוק
* השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

  הסרת משקפיים בלייזר מאוחדת

  בסבסוד קופת חולים נדרשת מאד לשם הורדה משמעותית של מחיר הניתוח. בשונה ממדינות רבות בעולם, בהן הרפואה היא פרטית לחלוטין, ישראל התברכה בקופות חולים המאפשרות מחיר זול עבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. במשמרת הנוכחית של נשיא ארהב, ברק אובמה, אשר מסיים בימים אלו את תפקידו, הונהגה רפואה ציבורית כמו בישראל אשר זכתה לשם הלעג אובמה קאר“. על אף ההתנגדות של חלקים נרחבים בציבור בארהב, הוזילה תכנית זו את מחירי הטיפולים הרפואיים בה, וכיום אנו רואים יותר ויותר מדינות בעולם העוברות לרגולציה ציבורית ברפואה. התוצאה היא כמובן כי עבור הסרת משקפיים בלייזר מחירים אטרקטיביים נגישים לכל צרכן

  בכתבה זו נדברת על הסרת משקפיים בלייזר מאוחדת, מחירים וכל המידע בנוגע להשתתפות קופת חולים מאוחדת בניתוח לייזר בעיניים.

  לאיתור מרפאה מטפלת המיישמת הסרת משקפיים בלייזר בסבסוד קופת חולים מלא את פרטייך!

  כיצד מומלץ לגשת לניתוח הסרת משקפיים בלייזר מאוחדת הסרת משקפיים?

  יש לסור למשרדי הקופה, או לחילופין – לסניף המטפל בך. הפקידים במשרד ידעו להכווין אותך למסלולים בתוך הקופה, אליהם תוכל לעבור, ואשר בהם תוכל למצוא עבור הסרת משקפיים בלייזר מחירים נוחים ביותר. אתה כבר חבר במסלול כזה? חסכת מעט ביורוקרטיה. לאחר שנמצאת במסלול התואם, ניתן לשוב לדברי הפתיחה בשורות אלה, להקליק על הקישור ולמלא את הפרטים. לאחר מכן, יחזרו אליכם נציגים של לא מעט מרפאות, ועל מנת לקבל עבור הסרת משקפיים בלייזר מחירים נוחים והוגנים, דווחו להם שאתם חברים במסלול ייחודי בקופת חולים מאוחדת לשם קבלת ההטבה.

  כיצד מומלץ להתנהל בימים הראשונים שלאחר הניתוח?

  ראשית כל, צריך לבאר מה יקרה לכם לאחר הניתוח. ישנם מקרים בהם לא קורה כלום: אין כאבים, וגם לא הבזקים זמניים בעין. ההרגשה היא כמו להתעורר משינה. עבור פציינטים כאלה לא מומלץ לעשות הרבה לשם ההתאוששות למעט אולי להקפיד על ימי מנוחה והימנעות קלה מחשיפה לשמש לפחות בשבועיים הראשונים. פציינטים אחרים עשויים לחוש גירודים ועקצוצים, כמו גם לראות הבזקים, בדרך כלל בצבע לבן או צהוב בהיר. חשוב לציין כי אלו תופעות לוואי ידועות הצפויות לחלוף כליל כעבור שבועיים ימים, או 21 ימים לכל המאוחר. במהלך תקופה זו מומלץ להימנע מחשיפה לשמש או להקטין את מינונה. בזמנים של הופעת הגירודים ניתן לשטוף את מוקד הגירוד או העקצוץ במי מלח.

  מי צורך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מטעמי עבודה?

  מועמדים לקורס טייס הן לתפקיד נווט והן לתפקיד טייס, נהגים המעוניינים למחוק מרישיון הנהיגה את השורה חייב להרכיב משקפי ראיה בעת הנהיגה“, אנשי מקצועות התנועה, המחול והדוגמנות השונים המעוניינים ליצור לעצמם פוזיציות תנועה חלקות בלי הסרבול של עדשות המגע או משקפי הראייה, ועוד. הדבר מלמד כי לא מעט צרכנים זקוקים לניתוח זה, מה שוודאי יעלה את הביקוש, ועם עליית הביקוש צפוי גם המחיר לעלות. לכן, לניתוח הסרת משקפיים בלייזר בסבסוד קופת חולים יש משמעות מעשית מרחיקת לכת עבור כולנו.

  ניתוח לייזר בעיניים מחיר מאוחדת?

  ראשית כל, יש מחיר לצוות העובד: הרופא הכירורגי, הרופא המרדים והאחים/אחיות בחדר הניתוח. שנית, יש מחיר לחומרי גלם שונים כמו תפרים נמסים, חומרי חיטוי וכד‘. שלישית, אם מדובר ברופא בעל שם עולמי או אזורי, אשר תרומתו לתחום רפואת העיניים ידועה מעבר לכלל, ייתכן כי תידרשו לשלם יותר על עצם הטיפול אצלו. מרכיבים אלו מהווים את העלות הגולמית של הניתוח, וממנה יש להוריד את גובה הסבסוד של קופת החולים לשם ידיעת המחיר נטו שתידרשו לשלם עבור הליך כירורגי זה. אם אתם חברים ב– “מאוחדת“, מומלץ להשוות בין מסלולי הקופה עצמם ולבדוק מי מהם מספק את המחיר הזול ביותר עבור הניתוח.

  מחירי הטבה המוצגים נכונים עבור מבוטחים במאוחדת שיא ומאוחדת עדיף לניתוח ברשת מרפאות אסותא אופטיק.

  • ניתוח לייזר בעיניים מאוחדת בשיטת TRANS P.R.K לשתי העיניים
  • הליך בשיטת Z-LASIK בעלות של 10,500 ש”ח . מחיר מקורי – 11,900 ש”ח.
  • לייזר מודרך (WAVEFRONT) – בתוספת תשלום של 1500 ש”ח לשתי העיניים.

  * מותנה בטופס התחייבות מהקופה

  צוות פורטל – eyelaser4u ישמח לענות על כל שאלה בנושא ולהפנות אתכם למרפאות שנמצאות
  בהסדר עם קופות החולים לפי בקשתך להמשך טיפול והשוואת מחירים יעילה אשר חסכה לא מעט כסף
  לאלפי גולשינו ובמשך שנים – צרו קשר ותתחילו לחסוך.

  השירות ללא כל עלות וללא התחייבות!!

   אנו בהתקשרות מול מרפאות רבות באזור הצפון וחיפה, הדרום, באר שבע, אשקלון ואילת, המרכז, תל אביב, רמת גן והסביבה ועוד.

   כל הזכויות שמורות eyelaser4u 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי