הסרת משקפיים בלייזר החלמה

הסרת משקפיים בלייזר החלמה

נקודות כלליות בהחלמה מהניתוח

ניתוח להסרת משקפיים הינו שזור בשפתינו, כאחרון הביטויים, בזכות כך שכיום הינו נגיש מאי פעם, ומאפשר לכל אדם כמעט (מבחינה כספית בעיקרה) לבחור בו ולהסיר את אותם אביזרים אשר לחלקינו נמאס מהם לחלוטין – המשקפיים. כיום, הטכניקות המצויות בשוק להסרת משקפיים בלייזר הינן כה מתקדמות, בהן הטיפול בעין נעשה כמעט ללא מגע כירורגי. גורם נוסף אשר התקצר באופן משמעותי כיום הינו משך ההחלמה. כיום, כבר לאחר שבועיים עד שלושה ניתן לקבל ראייה חדה וברורה ולהחלים באופן מלא. לאחר הסרת משקפיים בלייזר החלמה הינה פשוטה באופן יחסי, אך יש להישמע להוראות המדויקות של רופא העיניים.

 • לאחר הניתוח, ועל בסיס יומי, חשוב להקפיד על זילוף הטיפות שתקבלו מן המרפאה (תחליף דמעות, טיפות המכילות סטרואידים וטיפות אנטיביוטיות למניעת זיהום) על פי לוח זמנים קבוע של 3-5 פעמים ביום.
 • חשוב להימנע מחשיפה לשמש בימים הראשונים שלפני הניתוח, ולהמעיט ככל הניתן בחשיפה אליה בשבועות לאחריו. לאחר הניתוח, ובגלל הטיפות המוזלפות, העיניים רגישות מאוד, וחשיפה לשמש יכולה לפגוע בתהליך ההחלמה.
 • בימים הראשונים שלאחר הניתוח (עד כשבועיים) ראייתכם תהיה מטושטשת, ועל חשוב כן לא לאמץ את העיניים על ידי התמקדות בעצמים רחוקים וקטנים, וכן כמובן אסור לנהוג עד אשר העיניים מחלימות במלואן.
 • לאחר הניתוח העיניים לרב יהיו אדומות, ומעקצצות, וחשוב ביותר להקפיד לא לשפשף אותן, גם באם העקצוץ מעיק במיוחד. שפשף העיניים מכניס לכלוך, ובמצב זה בו הן רגישות, הסיכוי לזיהום גובר משמעותית.
 • בכל הקשור הסרת משקפיים בלייזר החלמה יש כמובן להתייעץ סופית עם המנתח שלכם.

החלמה מניתוח לאסק

בניתוח זה ההליך מתבצע על השכבה החיצונית של הקרנית, ומחייב הרכבת עדשות מגן מיוחדות בימים שלאחריו. ההחלמה מהניתוח מהירה באופן יחסי, ואורכת מספר שבועות אך לרב מלווה באי נוחות ועקצוצים זמניים בעיניים בימים שלאחר ביצוע ההליך.

החלמה מניתוח לאסיק

יתרון שיטה זו הוא משך ההחלמה הקצר משמעותית מאשר מתחרותיה, בעוד מתבצע על השכבה העמוקה ביותר של הקרנית (בשונה מניתוח הלאסק). עוד הבדל בין טכניקה זו ללאסק, הוא שכאן השיפור בראייה הינו באופן מידי, כבר ביום הניתוח. אין דגשים מיוחד, ולרב אף לא יחווה המטופל כאבים, אך כן חשוב לשמור על העיניים נקיות, להימנע משפשופים וכן ממריחת קרמים ותכשירים לעיניים (איפור, אייליינר, ואחרים).

החלמה מניתוח אינטראלאסיק

בשונה משתי השיטות לעיל, טכניקה זו אינה עושה שימוש ביד האדם, אלא מבוצעת כולה בידי שני מכשירי לייזר, וניתן להקביל את תהליך ההחלמה לזה שלאחר הסרת משקפיים בשיטת הלאסיק. כאמור, חשוב לשמור על ההגיינה של העיניים, ולהימנע משימוש בחומרים היכולים לעורר זיהום, וכאלה הז

רים לעין.

מאמרים נוספים באותו נושא:

הסרת משקפיים בלייזר מחירים

הסרת משקפיים בלייזר המלצות

הסרת משקפיים בלייזר סיכונים

הסרת משקפיים בלייזר מכבי

הסרת משקפיים בלייזר דרך קופות החולים

הסרת משקפיים בלייזר כללית

צרו עמנו קשר להמשך פרטים ומידע נוסף הסרת משקפיים בלייזר דרך קופות החולים, הטבות, מבצעים שונים ומחירים.

צוות פורטל – eyelaser4u ישמח לענות על כל שאלה בנושא ולהפנות אתכם למרפאות שנמצאות בהסדר עם קופות החולים לפי בקשתכם להמשך טיפול והשוואת מחירים.

השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות. צור קשר !!

4 תגובות

 1. שלום
  עברתי ניתוח לאסיק לפני יומיים האם הגיוני שאני לא רואה נקי ?
  יש לי הילות וסינוורים למרות שהניתוח כלל וובפרונט האם תופעות אלא תקינות?
  אשמח לתשובתכם.

  1. היי, ראשית תודה שפנית דרך הפורטל שלנו 🙂

   לגבי שאלתך, התופעה שאת מתאר די מוכרת אך כמובן שהכי נכון עבורך הוא לפנות למנתח העיניים מאותה מרפאה שבה טיפלו בך ולשאול את השאלה ולקבל תשובה והכוונה בהתאם לסוג הניתוח המדויק שאתה עברת.

   בהצלחה!

 2. שלום,
  אני חודשיים אחרי ניתוח שעברתי בשיטת Femtolasik. האם כבר אפשר להתאפר או שעדיין יש סכנה? (צלליות, מסקרה וכו'). מה לגבי איפור קבוע בעיניים? (פיגמנטציה)

  תודה רבה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה קצרה על הטיפול שלכם - מלאו את הפרטים​

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יתקשרו אליכם מיד לספק לכם מידע מהיר ומקצועי, מחירים ושירות השוואת מחירים.