אנשים רבים מעוניינים להיפטר מהמשקפיים שלהם, ולכל אחד סיבותיו שלו. יש מי שפשוט מרגיש לא בנוח עם צמד הזגוגיות שמכסות את עיניו, יש אחרים שמוצאים במשקפיים שלהם כנטל משמעותי שכרוך בנשיאה צמודה של המשקפיים עליהם בכל עת, ויש מי שרואה בכך עלות כלכלית גבוהה בשל הצורך בהחלפת המשקפיים אחת לשנה או שנתיים כשהן נסדקות או נשרטות. לא משנה מה הסיבה שמובילה אנשים לפתח סלידה אל המשקפיים, יש כיום פתרון לכך – הסרת משקפיים בלייזר. עם זאת, הסרת משקפיים איננה מתאימה לכל אחד ואחת, וישנם קריטריונים ברורים שהופכים מועמד לכשיר להליך הזה. למשל, נשים הרות או מניקות אינן יכולות לעבור הליך של הסרת משקפיים בלייזר, גם לא צעירים מתחת לגיל 18 או מי שהמספר שלו אינו יציב. אחד הקריטריונים המשמעותיים הם מחלות עיניים שונות, והרופא המייעץ יקפיד לבחון סוגיה זו בטרם יכריע האם הינך כשיר/ה להליך זה.

מחלות עיניים אפשרית

בין מחלות העיניים הקיימות נמצאת הגלאוקומה, שמובילה לנזק מתקדם והדרגתי לעצבי הראייה. מטופלים אשר סובלים מבעיה זו מתאפיינים באובדן מתמשך של תפקוד הראייה שלהם, והם אינם יכולים לעבור תהליך של הסרת משקפיים בלייזר. קטרקט היא גם אחת הסיבות הנפוצות ביותר לפגיעה ביכולות הראייה, בעיקר בגילאים מבוגרים (מעל גיל 60) אם כי גם צעירים יותר יכולים בהחלט לסבול מהבעיה. מחלות נוספות קשורות לבעיות ברשתית, לעצבי הראייה או לקרנית. על הרופא לבצע בדיקה מקיפה לפני ההחלטה על ביצוע תהליך של הסרת משקפיים בלייזר, לקבוע את היכולת שלך לעבור את התהליך כאשר אחת ממחלות אלו קיימות ובמידת האפשר להציע דרכים להתמודד עם הבעיה עצמה ולפתור אותה לפני ביצוע הסרת המשקפיים באמצעות לייזר.

מחלות עיניים
מחלות עיניים

הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר היא פעולה פופולרית ומבוקשת מאוד, והיא גם כוללת תהליך קצר ביותר שנמשך כעשר דקות, תחת הרדמה מקומית. הלייזר שמשמש לניתוח למעשה מבצע ליטוש של הקרנית ותיקון של יכולת הראייה כדי להביא ליכולת מושלמת תוך גרימת סיכונים מינימליים ביותר וללא תופעות לוואי. התוצאות של ניתוח גם הן נותרות יציבות לאורך שנים. לאחר שנים רבות שבהן בוצעו הניתוחים הללו על ידי מכונים ורופאי עיניים, היום יש מספר קטן יחסית של מכונים אשר מבצע שימוש במכשירי הלייזר, שכן הציוד הינו יקר מאוד ומקצועי ביותר, מה שמבטיח רמה גבוהה מאוד של דיוק ומקצועיות בביצוע ההליך.

איפה עושים את זה?

אם אתם שוקלים את האפשרות של הסרת משקפיים בלייזר, נמליץ לכם להתחיל בשיחות עם חברים ומכרים שעברו את התהליך הזה קודם, כדי שתוכלו להבין בדיוק איך מתנהל התהליך, מה קורה לפני, בזמן ואחרי הניתוח. בקשו מהם גם המלצה לרופא או למכון שבו הם עצמם עברו את התהליך וקבעו לעצמכם פגישת ייעוץ. עם זאת, נסו לאתר מראש רשימת מכונים ורופאים נוספים שאיתם תוכלו להיפגש וחקרו היטב את הניסיון ואת הידע של מקומות ורופאים אלה, כדי שתדעו שאתם מתייעצים עם מי שבאמת מבין בתחום ויודע לעשות את העבודה. כשאתם מגיעים לפגישת הייעוץ אל תחששו לשאול, לבקש להבין ואף להביע חששות וספקות שיש לכם. זה יאפשר לרופא לתת לכם תמונה מלאה ומדויקת ככל האפשר לגבי התהליך עצמו ומידת ההצלחה שלו, מידע שהוא חשוב עבורכם לצורך קבלת החלטה מושכלת. מידע נוסף נוכל לתת לכם גם אנחנו – השאירו את מספר הטלפון שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם תשובות לשאלות ומידע מקיף שיעזור לכם להתחיל להניע את התהליך. השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !

שירותים קשורים:

לשיחה קצרה על הטיפול שלכם – מלאו את הפרטים

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יתקשרו אליכם מיד לספק לכם מידע מהיר ומקצועי, מחירים ושירות השוואת מחירים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה קצרה על הטיפול שלכם - מלאו את הפרטים​

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יתקשרו אליכם מיד לספק לכם מידע מהיר ומקצועי, מחירים ושירות השוואת מחירים.