מה כבר לא נאמר אודות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, שהינו ההליך האסתטי, שאינו ניתוחי, הפופולרי ביותר בעולם. רק בעשור האחרון בוצעו בישראל, ובהצלחה רבה, מעל למאה אלף הליכים מסוגו. על אף החששות הרבות שהתלוו אליו (ועדיין מצויות בליבם של רבים אשר מתעניינים בו), עם השנים והתקדמות הרפואה האסתטית, ההליך הופך לבטוח יותר ויותר וכזה אשר מלווה בתופעות לוואי מינוריות וכאלה המאפשרות ליהנות ממשך החלמה קצר באופן משמעותי לעומת העבר. צעירים רבים לפני גיוס מתעניינים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר בצבא, או לפניו, בעיקר על מנת להעלות פרופיל ולהתגייס ליחידה קרבית המצויה בליבם. אם גם אתם מעוניינים בהליך, בהמשך מאמר זה נפרוט בפניכם את מלוא המידע הרלוונטי לניתוח, תופעת לוואי וסיכונים אליהם חשוב להיות מודעים וכן דגשים חשובים הנוגעים למשך ההחלמה שעתיד להתלוות אליו.

הסרת משקפיים בלייזר בצבא

מעוניינים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר בצבא? התחילו כאן.

ראשית, ועל אף שההליך נחשב לכה פופולרי, חשוב להדגיש את הצורך שבביצוע סקר מרפאות ומומחים מקיף לביצועו. יש לזכור כי ההליך מתבצע באיבר מבין הרגישים והמורכבים בגופינו, ועל כן עליו להתבצע בידי היד המקצועית והמוסמכת ביותר. על אף שבשוק ניתן ליהנות מהמכשור ומהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, יש להקפיד על בכירה במומחה מקצועי שהינו בקיא בביצוע בהליך, והינו בעל מלוא האישורים והאסמכתאות הנדרשים לכך. חשוב לקבוע פגישת ייעוץ אישית בקרב מספר מומחים \ מרפאות לגבם את מתעניינים ומתלבטים. היפגשו עם המומחה וצוותו, למדו להכירם, תאמו ציפיות הנוגעות להליך והבינו באופן מלא את הדגשים עליהם אתם נדרשים להקפיד בתקופת משך ההחלמה שמתלווה לו.

השלב השני ממנו יש להתחיל הוא ראשית בדיקת ההתאמה לניתוח, שכן אם לא ידעתם, כ-30% מן הדורשים לניתוח יימצאו כלא מתאימים לעברו – לרב בעקבות קרנית דקה מדי. בדיקת ההתאמה כוללת מילוי שאלון רפואי מקיף (בו תתבקשו לא להחסיר אף פרט רלוונטי הנוגע להיסטוריה הרפואית שלכם) וכן בדיקת ראייה מקיפה לבחינת מספרכם המדויק. מעבר לקביעה חד משמעית אם הנכם מתאימים לעבור הסרת משקפיים בלייזר בצבא או לאו, תוצאות הבדיקה יסייעו למומחה המבצע להחליט בדבר טכניקת ההסרה המתאימה לכם ביותר, על פי נתוניכם האישיים.

הליך הסרת משקפיים בלייזר בצבא אורך כמספר דקות עד רבע שעה, אשר לאחריה תתבקשו להישאר במרפאה להשגחה לפרק זמן קצר. באם אתם מתניידים ברכב, בקשו מחבר \ קרוב משפחה לנהוג בדרך חזרה בעקבות כך שראייתכם תהיה מטושטשת בשעות שלאחר הניתוח בעקבות טיפות מרחיבות אישונים המסייעות למומחה בביצוע. משך ההחלמה שלאחר הניתוח אורך כשבועיים ומחייב אתכם להקפיד וליישם את הדגשים הניתנים לכם מצד המומחה המבצע. יינתנו לכם טיפות משני סוגים, האחת אנטיביוטית למניעת זיהומים והשנייה משמשת כתחליף דמעות, אותן יש צורך לזלף כארבע פעמים ביום (גם המהלך הלילה). הקפידו לאפשר לעיניים מנוחה, הימנעו מנהיגה אשר הינה מאמצת מאוד וכן המעיטו ככל הניתן בחשיפה לשמש במיוחד בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח, אך גם לאחריו.

השתתפות הביטוח הרפואי בניתוח הסרת משקפיים בלייזר בצבא

כיום קופות החולים נושאות בנטל גדול יותר בכל הנוגע לניתוח, תלוי כמובן בסוג הביטוח הרפואי ממנו אתם נהנים. עם זאת, ובעוד בעבר השתתפות הביטוח נגעה רק להליכים הנעשים מטעים רפואיים המחייבים זאת, ניתן כיום ליהנות גם מהשתתפות עבור הליכים הנעשים מטעמים אסתטיים ואף כאלה הנעשים למטרות גיוס.

אם אתם לפני גיוס, או במהלך שירותכם הצבאי, ומתעניינים בהליך לשם גיוס ליחידות קרבית עליה אתם חולמים, צוות הפורטל שלנו ישמח לסייע לכם לכל אורך שלבי הדרך. למידע, פרטים נוספים, חינם וללא כל עלות \ התחייבות מצדכם, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה וצוות מומחי הפורטל שלנו ישמח לסייע עם הצעות מחיר אטרקטיביות ממיטב המרפאות והמומחים בישראל.

השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !!

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

2 תגובות

 1. אני כרגע בצבא. מתעניין בניתוח להסרת משקפיים.
  דרך איזו מרפאה כדי לבצע את הניתוח
  מעניין אותי מה טווח המחירים

  1. עקרונית הכי זול דרך קופה"ח מכבי
   בכל מקרה עם תרצה שנבחן עבורך את אפשרויות ההוזלה במחיר
   צור בבקשה קשר באמצעות טופס צור קשר באתר.
   השירות אינו כרוך בתשלום.

   בהצלחה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה קצרה על הטיפול שלכם - מלאו את הפרטים​

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יתקשרו אליכם מיד לספק לכם מידע מהיר ומקצועי, מחירים ושירות השוואת מחירים.