הגעתם לכאן כי מאסתם במשקפיים. או בעדשות המגע. אם אתם מביעים התעניינות בניתוח הסרת משקפיים בלייזר, גם אם לאחר הרבה מחשבות והתלבטויות, אתם לא לבד. הניתוח טומן בחובו מסתורין לא מבוטל, כזה הנוגע לסיכונים, לתופעות הלוואי, לסיכויי ההצלחה ורבים <!-נוספים. במהלך מאמר זה, אתם מוזמנים לקרוא את מלוא המידע הרלוונטי למשתמש המתחיל, מתחילים.

הסרת משקפיים בלייזר – תתחילו מכאן

כמעט קשה לדמיין שטיפולי הלייזר לשם הסרת משקפיים ושיפור הראייה נמצאים בעולם האסתטיקה כמעט שלושה עשורים. בעשר השנים האחרונות ראשוני הטיפולים נכנסו לישראל בזכות חברות חלוציות והציתו פלח שוק חדש בהיקף של מאות מיליוני שקלים בשנה. מעל למאה אלף ניתוחי לייזר נעשו בישראל בעשור האחרון, ובהצלחה רבה. כיום, ויותר מתמיד, ניתן לערוך טיפול לייזר תוך כדי ההנאה ממספר יתרונות משמעותיים:

  • עלות: כיום מחירי הניתוחים זולים באופן משמעותי ונעים בין 8,000 – 14,500 ₪, אך עם זאת יש לזכור כי הבחירה בטכניקה נעשית על פי נתוניו האישיים של המטופל ולא נתונה בידכם לקבוע. בנוסף לכך, כיום קופות החולים נושאות בחלק ניכר מעלות ההליך, תלוי כמובן בסוג הביטוח שברשותכם ומטרת הניתוח.
  • טכניקות מתקדמות: ניתן בהחלט להבין את החשש הגדול שהיה מצוי בליבם של מיליוני אשר חפצו בניתוח וחוו רעדה משילוש המילים "קרן לייזר בעין", אכן מטריד. כיום ניתן למצוא בשוק הסרת המשקפיים מכשור מתקדם מאין כמוהו בעל טכנולוגיות מתקדמות וכזה המאפשר סיכונים מופחתים, דיוק מעורר פליאה ותוצאות מושלמות ולאורך זמן.
  • סיכונים ותופעות לוואי: בזכות ההתקדמות העצומה אותה חובה תחום רפואת האסתטיקה ורפואת העיניים בפרט, כיום הסיכונים ותופעות הלוואי שמתלווים להליך כה מורכב, פחותים באופן משמעותי לעומת העבר. יש להדגיש את חשיבות הבחירה במומחה \ מרפאה שהינם בעלי מלוא האישורים והיכולות הנדרשות לביצוע הסרת משקפיים, שכן מדובר בהליך מורכב שעליו להתבצע אך ורק בידי היד המקצועית לכך.
  • משך החלמה: משך ההחלמה שלאחר הניתוח אורך כשלושה שבועות (החלמה מלאה מתקבלת לאחר כארבעה חודשים – תלוי מטופל וטכניקה), אך מחייב את הקפדתכם הצמודה להוראות הניתנות בידי המומחה וצוותו. יהיה עליכם לזלף מספר סוגי טיפות לעיניים, בשעות ליליות לא נוחות במיוחד – אך זהו שלב חשוב בהחלמתן של העיניים. בנוסף לכך, בימים ובשבועות הראשונים שלאחר ההליך, יהיה עליכם להקפיד להימנע מאור השמש עקב כך שעינכם מאוד רגישות במהלך תקופה זו. עוד מומלץ להימנע מנהיגה לאורך זמן, וכן לא התמקד על עצמים רחוקים באופק על מנת לא לאמץ את העיניים.

בחרו מומחה או מרפאה באופן מושכל, ואל תמהרו!

קרן לייזר בעיניים

מכוני הסרת המשקפיים צצו (וצצים) בישראל כמו פטריות אחרי הגשם. חשוב לבצע סקר מרפאות מקיף (אגב, נשמח לסייע בכך) ולהשוות על פי מספר קריטריונים עיקריים. חשוב לא למהר ולבצע את הבחירה אך ורק על פי עלות המומחה \ מרפאה, ובנוסף אין גם בהכרח צורך לבחור רק במומחה "בעל שם", ניתן בהחלט להגיע לידי מומחה \ מרפאה פחות מוכר אך כדאי במידה שווה בפריפריה. מבין הקריטריונים בינם מומלץ לשקלל: עלות, ניסיון לצד ותק, תחושה אישית במהלך פגישת ההיכרות, וכן ביקורות וחוות דעת – מומלץ לבקש לשוחח עם מטופלי עבר.

צוות איילייזר4יו ישמח לספק לכם את מלוא המידע הנוגע להסרת משקפיים בלייזר; מי מתאים להליך, אילו טכניקות נמצאות בשוק, סיכונים ותופעות לוואי וכן דגשים חשובים הנוגעים למשך ההחלמה שלאחר ההליך. בישראל פועלות עשרות רבות של מרפאות המציעות את הניתוח, ועל כן חשוב לבצע סקר מקיף על מנת להגיע לידי מומחה שהינו בעל היד המקצועיות ביד, לצד האישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות.

למידע ופרטים נוספים, ללא עלות או התחייבות, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה, ונחזור אליכם עוד היום. אשמח לעזור, דנית, צוות הפורטל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה קצרה על הטיפול שלכם - מלאו את הפרטים​

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יתקשרו אליכם מיד לספק לכם מידע מהיר ומקצועי, מחירים ושירות השוואת מחירים.